Outsourcing

Outsourcing

Outsourcing PR IT PR-pointCzym jest?

Jak powiadają co dwie głowy to nie jedna! Tym sposobem stara staropolska prawda znajduje swoje zastosowanie w najnowszych rozwiązaniach z dziedziny PR i IT.

Outsourcing, krótko mówiąc jest współpracą dwóch firm połączonych na zasadzie symbiozy. Łączy je wspólny cel główny lub postawione zadanie. Opiera się na wzajemnej wymianie wiedzy i doświadczeń, nie jednej osoby ale całego zespołu specjalistów pracujących wspólnie na sukces Twojej firmy będący wspólnym dobrem całej symbiozy.

Jakie rodzaje outsourcingu proponujemy?

W ramach outsourcingu Public Relations oferujemy pomoc tzw.  Traffic Managera, czyli oddelegowanej na potrzeby Twojej firmy osoby z PR-point która stanie się ambasadorem firmy zarówno w Internecie, na firmowym bankiecie, konferencji prasowej. Ponadto zorganizuje wyjazd integracyjny dla Twoich pracowników i zadba o świąteczne kartki z życzeniami dla Twoich kluczowych klientów.

Outsourcing z zakresu Obsługi Informatycznej Firm to pomoc Traffic Managera w zakresie konsultacji, dworactwa i obsługi firmowej strony internetowej. Oddelegowana na Twoje potrzeby osoba z wiedzą i doświadczeniem informatycznym może pełnić rolę firmowego pracownika IT, pomóc Ci w zakupie sprzętu elektronicznego, skonfigurowaniu firmowej sieci bezprzewodowej itp.

Korzyści outsourcingu PR:

Korzyści outsourcingu IT:

All rights reserved. PR-POINT